
Veel inwoners van Westdorpe maken graag een wandeling rond de kreek. Maar voor sommige dorpsgenoten is het rondje te lang, zeker voor wie wat minder goed ter been is. Om het rondje toegankelijker te maken voor iedereen – van jonge gezinnen tot senioren – willen we een voetgangersbrug over de kreek aanleggen.
Op het kaartje hierboven zie je drie mogelijke locaties waar de brug zou kunnen komen. Elke locatie verkort het rondje op een andere manier. Daarom vragen we jouw mening!
We organiseren een referendum, zodat alle inwoners van Westdorpe kunnen meebeslissen over:
Waar die dan het beste kan komen (optie A, B of C).
👉 Bekijk het kaartje en stem mee!
Samen maken we van het rondje kreek een wandeling voor iedereen.
Moet niet gekker worden, dacht dat er geld te weing was bij de gemeenten??
Een brug over de kreek? Hoe komen jullie er op. Krijgt de klager nog meer inkijk in zijn tuin.
Veel geld waarschijnlijk voor iets dat enkelingen gaan gebruiken. Als hij er komt danhoog genoeg graag om er onderdoor te schaatsen….want dat gaat zeker nog kunnen, schaatsen op de kreek.
Het is beter om eerst het wandelpad tot de verharde weg ( kreekdreef ) op te knappen, dit is n.l. onderkalft. Als je op een steiger gaat staan zal je zien dat er meer dan een halve meter ruimte onder het voetpad is ontstaan. Je hebt niet veel aan een brug als je halfweg de route in het water valt.
Beter een wandelpad rond het bos achter de ” nieuwe wijk ” dit is een groot deel van het jaar niet te bewandelen zonder laarzen of ander waterwerend schoeisel, dan een brug, die waarschijnlijk heel veel geld gaat kosten voor het gebruik van enkele mensen ( sorry voor deze personen ) dit wandelpad rond het bosje is een verrijking voor iedereen die een kleinere route wil stappen en voor diegene die er iets extra’s aan toe wil voegen
Super leuk, had er ook al eens over nagedacht.
Ik zelf dat aansluiting op de grote steiger.
Mooi loopje, maar kan het stukje tussen 1 en 2 geëgaliseerd worden, want op sommige stukken loopt het best scheef en niet handig met een rolstoel, rollator en kinderwagen.
Een wandelbrugje aan de grote steiger lijkt ons een strak
Plan